سوالات متداول

سوالات متداول

قبل از خرید حتما سوالات متداول را مطالعه نمایید

مشاهده ی شبکه های تلوزیونی داخلی و خارجی ، از طریق اینترنت ، بدون نیاز به ماهواره و دیش و آنتن اصطلاحا آیپی تیوی نامیده می شود.
شما برای استفاده از اکانت آیپی تیوی به خط اینترنت با حداقل سرعت ۸ مگابیت نیاز دارید.
با توجه به اینکه کیفیت شبکه ها ممکن است متفاوت باشد ، میانگین ۷۰۰ مگ تا ۱٫۵ گیگ در ساعت میزان حجم مصرفی می باشد.
هر دستگاهی که دارای سیستم عامل باشد می توانید از این سرویس استفاده کنید از جمله : موبایل اندروید, تلوزیون اندروید, تلوزیون اسمارت, رسیورهای اندروید, اندروید باکس, موبایل ایفون, کامپیوتر, مک بوک, اپل تیوی و…. اگر هم دانش کافی در این مورد ندارید از پشتیبانی ما می توانید سوال بپرسید.
تمامی شبکه های داخلی و خارجی فارسی زبان و کشورهای مختلف اروپا ، اسیا ، امریکا ، افریقا ، استرالیا و … همچنین فیلم ها و سریال های روز دنیا را می توانید مشاهده کنید.
شما می توانید به طور همزمان فقط از یک جا اکانت را استفاده کنید ، اما غیر همزمان مشکلی ندارد و میتوانید اکانت را روی چند دستگاه نصب کنید.
بله. هموطنان خارج از ایران میتوانید از سایت انگلیسی ما به آدرس www.niacam.com با تمامی کارت های اعتباری ویزا, مستر, پی پال و ارز های دیجیتال خرید نمایند.
در صورتی که اشکال در سرویس به دلیل محدودیت و یا کمبود منابع موجود از سمت تامین کننده اینترنت شما باشد ، امکان لغو یا بازگشت وجه سرویس به هیچ وجه وجود نخواهد داشت.
نکته مهمی که باید در مورد این رسیورها ( استارمکس ، استارست ، مدیا استار ، آی استار ، استار ایکس و …) توضیح دهیم این است که رسیورهای فوق برای استفاده از اکانت های آیپی تیوی که به صورت یک لینک m3u و یا username و password هستند مناسب نیستند، مگر اینکه دارای سیستم عامل اندروید باشند. دلیل اینکه اکانت های آیپی تیوی برای این رسیورها مناسب نیستند این است که این رسیورها به دلیل سخت افزار ضعیفی که دارند، امکان لود کردن بیشتر از ۲۰۰۰ شبکه را ندارند و عملا از سرویس های آیپی تیوی که دارای چند هزار استریم هستند فقط ۲۰۰۰ کانال بر روی این رسیورها قابل استفاده است. در وهله دوم, هر بار که بخواهید از آیپی تیوی استفاده کنید باید مراحل نصب اکانت را هر دفعه مجددا انجام دهید که بسیار ازار دهنده است. همچنین بعضی شبکه ها دارای کیفیت و کدینگ خاصی می باشند که قابلیت اجرا بر روی این رسیورها رو ندارند. پس پیشنهاد می کنیم رسیور خود را با رسیورهای به روز اندرویدی جایگزین کنید.
Email
Reddit
Pinterest
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram

© ۲۰۲۳ تمامی حقوق این سایت متعلق به تیم لند آیپی تیوی می باشد